← Wstecz | Drukuj

PPI CHROBOK S.A. / Oferta z dnia: 17/02/2020

O firmie

Działalność przedsiębiorstwa PPI CHROBOK S.A. obejmuje wykonywanie robót związanych z zabezpieczaniem głębokich wykopów ścianką szczelną z grodzic stalowych w większości dostępnych typoszeregów oraz przy pomocy pali wierconych i kolumn jet-grouting. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą w realizacji przekroczeń sieciami gazowymi, wodociągowymi, kanalizacyjnymi, ciepłowniczymi i kablowymi przeszkód w technologii horyzontalnych przewiertów sterowanych (HDD) o średnicach do 1000 mm, przewiertów i przecisków poziomych o średnicach do 3000 mm, mikrotunelowania o średnicach do 1600 mm.

Oferowana praca

Stanowisko: kierownik budowy
Miejsce pracy: śląskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Obowiązki:
• praca zgodnie z ustawą - prawo budowlane,
• nadzór i organizowanie budowy,
• prowadzenie dokumentacji budowy,
• kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę,
• pozyskanie i negocjowanie warunków z podwykonawcami;
• weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
• realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy,

Wymagania

• wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym
• udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy,
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
• znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
• dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
• uzyskanie zdolności do pracy na wysokość na podstawie naszego skierowania na badania lekarskie,
• prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• ubezpieczenia społeczne od pełnego wynagrodzenia,
• szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
• rozwój kariery zawodowej
• możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,
• szeroki pakiet benefitów

Forma kontaktu

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@chrobok.com.pl

Dane firmowe

PPI CHROBOK S.A.
Kowola
43-220 Bojszowy Nowe
Email: karolina.pitura@chrobok.com.pl