← Wstecz | Drukuj

PowerJobs Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Operator wiertnicy
Miejsce pracy: Francja / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa maszyn służących do wiercenia i skuwania skał typu ROBODRILL;

  • wykonanie prac przygotowawczych;

  • dostosowanie osprzętu wiertnicy do prowadzonych prac;

  • pomoc i organizacja w przygotowaniu terenu budowy oraz jego uporządkowanie po zakończonych działaniach wiertniczych;

  • odpowiedzialność za rozwiązywanie problemów
    i wykrywanie usterek w procesie drążenia tuneli.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach pod ziemią, pracach tunelarskich;

  • uprawnienia do pracy na stanowisku operator wiertnicy;

  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie między 2600 a 3500 euro netto/mies. z nadgodzinami;

  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;

  • dodatek 100 euro netto/mies. dla osób ze znajomością języka francuskiego;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • opiekę polskiego koordynatora;;

  • odzież roboczą;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 150 euro netto/mies.;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;

  • możliwość wypłaty zaliczek.

Więcej informacji pod numerem: +48 735 993 310

Dane firmowe

PowerJobs Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/operator-wiertnicy/francja/17843909