← Wstecz | Drukuj

PowerJobs Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Prowansja-Alpy-Lazurowe WybrzeżE / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • montaż pokrycia i izolacji dachu;

  • demontaż i rozbiórka dachów konstrukcji drewnianych.

Wymagania:

  • doświadczenie jako dekarz lub pokrewne min. 3 lata;

  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie między 2500 a 3000 euro netto/mies. z nadgodzinami;

  • stawkę godzinową 16,44 euro netto/h, 2500 euro netto przy 152 h;

  • dodatek 100 euro netto/mies. dla osób ze znajomością języka francuskiego;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);

  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto;

  • odzież roboczą;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 150 euro netto/mies.;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;

  • możliwość wypłaty zaliczek.

Dane firmowe

PowerJobs Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/dekarz/prowansja-alpy-lazurowe-wybrzeze/17860073