← Wstecz | Drukuj

Polskie Koleje Państwowe S.A. / Oferta z dnia: 07/12/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista w Wydziale Technicznym
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

  • organizację procesu przygotowawczego na wykonawstwo robót naprawczych, remontowych i utrzymaniowych, prowadzonych systemem zleconym

  • bieżący nadzór nad realizacją zawartych umów remontowo-inwestycyjnych

  • rozliczenie zawartych umów remontowo-inwestycyjnych

  • przekazywanie informacji do uwzględnienia w opracowywanych rocznych lub wieloletnich planach napraw, remontów głównych i bieżących oraz inwestycji rzeczowego majątku trwałego

  • prowadzenie spraw związanych z przeglądami dworców kolejowych w okresie gwarancji (powoływanie komisji na przegląd obiektów; odbiór robót po usunięciu wad/usterek, wzywanie wykonawców do usunięcia stwierdzonych wad/usterek)

  • prowadzenie spraw związanych z likwidacja szkód na mieniu PKP.S.A.

  • opiniowanie przygotowanych wytycznych projektowych, wielobranżowych koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych

  • podejmowanie działań związanych z poprawą dostępności obiektów dworców kolejowych dla osób niepełnosprawnych

  • określanie warunków technicznych dla administrowanych nieruchomości, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa w tym zakresie

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia średniego technicznego (mile widziane wyższe)

  • mile widziane doświadczenie

  • znajomość narzędzi IT wykorzystywanych w codziennej pracy (MS Word, MS Excel), mile widziana znajomość SAP

  • wysokiej kultury osobistej

  • wzorowej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • wysokiej motywacji do pracy, zaangażowania i samodzielności

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół

  • dobrą lokalizację miejsca pracy

  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

Dane firmowe

Polskie Koleje Państwowe S.A.