← Wstecz | Drukuj

Polish Personnel / Oferta z dnia: 05/12/2013

O firmie

Moim klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej. O jej profesjonalizmie i dynamicznym działaniu świadczą projekty realizowane na całym świecie: m.in. w USA, Chile, Portugalii, Hiszpanii, Rosjii, Włoszech, Rumunii, Polsce. Obecnie poszukuję osoby na stanowisko:
Technolog/ projektant
Lokalizacja: Arabia Saudyjska

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog / Projektant
Miejsce pracy: zagranica / Arabia Saudyjska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

• tworzenie dokumentacji projektowych na potrzeby inwestycji
• tworzenie opracowań i rozwiązań technicznych
• przygotowywanie ofert
• szkolenie oraz nadzór na budowie

Wymagania

• Ukończone studia Inżynierskie- budownictwo, architektura

• Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej ( projektowanie)

• Minimum roczne doświadczenie na budowie

• Warunek konieczny: biegła znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość środowiska Autocad 2D, Office( Excel )

• Mile widziane doświadczenie w branży szalunków i rusztowań

• Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywność, otwartość, pracowitość, asertywność

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
• zapewnione zakwaterowanie oraz przeloty do kraju
• profesjonalne narzędzia pracy
• w pierwszym okresie zatrudnienia 2-3 miesięczne szkolenie techniczne w Polsce i Hiszpanii
• stabilną pracę w międzynarodowym środowisku i sympatycznej atmosferze.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres marta.piotrowska@polishpersonnel.com w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy.

Prosimy także o dodanie klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dane firmowe

Polish Personnel
ul. ratajczaka
61-813 poznań
Email: marta.piotrowska@polishpersonnel.com