← Wstecz | Drukuj

Polish Personnel / Oferta z dnia: 25/03/2013

O firmie

Agencja zatrudnienia nr 5248

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier aeronautyki
Miejsce pracy: dolnośląskie / Niemcy
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma z branży lotniczej współpracująca z czołowymi światowymi koncernami takimi jak: General Electric, MTU, Peugeot. Historia firmy sięga pięciu dekad, posiada ona odziały w 14 krajach. W związku z planami zwiększenia zaangażowania Firmy w zarządzanie łańcuchem dostaw dla producentów samolotów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Inżynier aeronautyki
Miejsce pracy: Monachium
Obowiązki:
 Independent and autonomous working on technical projects und contracts
 Project management (support and consultation)
 Support of project management in planning, control and monitoring tasks
 Schedule, budget and resource management
 Clarification of technical issues with the specific technical department
 Preparation of information and decision making models
 Preparation and maintenance of project documentation
 Contact person for all internal and external departments

Wymagania

Wymagania:
 Qualifications in the fields of aerospace technology or mechanical engineering
 Sound knowledge and experience of jet engines
 Good basic knowledge of fluid mechanics and thermodynamics
 Initial experience in project management an advantage
 Customer and support oriented
 Sense of responsibility, systematic, goal-oriented und cooperative manner of working
 Very good knowledge of MS Office (Excel, Word, Project, Power Point) required, knowledge and experience SAP R/3 desirable
 Competent knowledge of English both in speech and writing

Oferujemy

Oferujemy:
 Prace w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji i przy prestiżowych projektach
 Duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
 Elastyczne godziny pracy
 Pracowniczy program emerytalny
 Urlop w wymiarze 30 dni roboczych

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy również o załączenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw? z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)\"

Dane firmowe

Polish Personnel
ul. Ratajczaka
60-741 Poznan
Email: patrycja.szarycz@polishpersonnel.com