← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 20/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. realizacji i inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • koordynowanie oraz nadzór pracy: biur projektów, wykonawców oraz nadzoru technicznego zleconych do realizacji inwestycji i remontów,

  • przygotowywanie opinii, notatek, analiz technicznych oraz wniosków z zakresu powierzonej odpowiedzialności,

  • koordynowanie oraz nadzór realizacji dokumentacji technicznej i kosztorysowej, w tym projektów na budowę, remont, modernizację obiektów – począwszy od koncepcji do projektów technicznych,

  • uczestnictwo merytoryczne w postępowaniach przetargowych wykonawców dostawców usług,

  • koordynowanie oraz nadzór realizacji procesów budowlanych począwszy od wprowadzenia wykonawcy do odbiorów końcowych,

  • dokonywanie oceny technicznej obiektów, lokali, terenów inwestycyjnych pod przyszłe inwestycje.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego w obszarze architektury (ewentualnie ostatni rok studiów),

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • znajomości zagadnień PB, KPA, KC,

  • umiejętności obsługi programów AutoCad, SkechUp+V-Ray, Photoshop,

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej wykonania inwentaryzacji budynku,

  • prawa jazdy kat.B,

  • umiejętności myślenia analitycznego,

  • dążenia do rezultatów oraz dobrej organizacji pracy

  • samodzielności i odpowiedzialności,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • bardzo dobrej znajomość programu Excel (poziom zaawansowany).

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

Dodatkowe oczekiwania:

  • mile widziane budowlane uprawnienia zawodowe.

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.