← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 27/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Elektrycznego
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

U nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,

  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji elektrycznych,

  • masz aktualne uprawnienia SEP G 1 ( E+D),

  • obsługujesz pakiet MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • znasz zasady wyceny i kosztorysowania,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • umiesz pracować pod presją czasu i skutecznie reagujesz na pojawiające się problemy,

  • jesteś osobą samodzielną, sumienną i dobrze zorganizowaną,

  • umiesz współpracować w zespole, jesteś komunikatywny/a.

Oferujemy

 Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych,

  • zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowanych lub modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych w zakresie elektryki,

  • opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia, projektów umów, szacowanie wartości zamówienia oraz innych niezbędnych dokumentów dotyczących przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień,

  • załatwianie spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów w fazie przygotowania oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów,

  • nadzór nad realizowanymi zadaniami w nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektach budowlanych, ich zgodności rzeczowej, finansowej i terminowej z planami inwestycyjnymi, dokumentacja techniczną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującym prawem i sztuką budowlaną,

  • udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywaniu do użytku obiektów budowlanych,

  • merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorczych,

  • udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Czekamy na Twoje CV do do 31.01.2020!

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.