← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 30/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: GdańSk, Ul. Targ Rakowy 7/8 / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (docelowo na cza nieokreślony), 1 etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i udział w konstruowaniu projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych,

  • zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowanych lub modernizowanych i remontowanych obiektów budowlanych,

  • opracowywanie dokumentów dotyczących przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień,

  • realizowanie spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów w fazie przygotowania oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie nowo budowanych, modernizowanych lub remontowanych obiektów,

  • nadzór nad realizowanymi zadaniami w zakresie ich zgodności rzeczowej, finansowej i terminowej z planami inwestycyjnymi, dokumentacją techniczną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującym prawem i sztuką budowlaną,

  • udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywaniu do użytku obiektów budowlanych,

  • merytoryczna i formalna kontrola faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorczych,

  • udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów w zakresie posiadanych uprawnień.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie techniczne budowlane (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),

  • masz uprawnienia ogólnobudowlane do kierowania robotami bez ograniczeń,

  • należysz do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • posiadasz min. 2- letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót lub inspektora nadzoru,

  • posiadasz znajomość obsługi pakietu MS Office i praktyczną znajomość programu NORMA,

  • masz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do zawarcia umowy z pracodawcą na odpłatne korzystanie z prywatnego samochodu do celów służbowych,

  • umiesz organizować pracę własną oraz potrafisz pracować pod presją czasu,

  • chętnie pracujesz w zespole.

Mile widziane:

  •  znajomość programu AUTOCAD

Oferujemy

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.