← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 13/08/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

Opis stanowiska

wymiar etatu: 0,5

U nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,

  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Wymagania

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • posiadasz znajomość zasad wyceny robót i kosztorysowania w programie Norma Pro,

  • posiadasz znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B oraz samochód, który może być wykorzystywany do celów służbowych,

  • posiadasz umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,

  • jesteś samodzielny, kreatywny, wykazujesz inicjatywę w działaniu,

  • posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów oraz wysoką komunikatywność.

Oferujemy

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • zlecanie i opiniowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej obiektów budowlanych,

  • realizacja spraw technicznych i formalnych inwestycji i remontów,

  • ogólny nadzór nad realizowanymi inwestycjami w zakresie branży ogólnobudowlanej,

  • udział w organizacji i odbiorach oraz przekazywanie obiektów do użytku,

  • udział w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów,

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji.

Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia: 31.08.2018r.

Czekamy na Twoje CV!

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.