← Wstecz | Drukuj

PMS Haustechnik Siedlecki / Oferta z dnia: 30/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: hydraulik _ monter instalacji sanitarnych i co
Miejsce pracy: 60314 Frankfurt Am Main / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Zatrudnie wykwalifikowanych hydraulikow do montazu wewnetrznych instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania w budynkach mieszlanych i biurowych na terenie Frankfurt am Main ( Niemcy ) .
Zatrudnienie na umowe o prace na warunkach Niemieckich. Pomoc w zakwaterowaniu. Praca w wymiarze min. 168 godzin miesiecznie.
Wynagrodzenie : 11-14 € brutto miesiecznie plus premia od 0 - 30 % wynagrodzenia.

Wymagania

Minimum 2 lata doswiadczenia zawodowego ,
umiejetnosc pracowania w brygadzie ,
umiejetnosc czytania dokumentacji - rysunku.
Nie jest wymagana znajomosc jezyka niemieckiego .
Mile widziane Prawo Jazdy.
BEZWZGLEDY ZAKAZ SPOZYWANIA ALKOHOLU W PRACY.

Dane firmowe

PMS Haustechnik Siedlecki

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/hydraulik-monter-instalacji-sanitarnych-i-co/60314-frankfurt-am-main/14191589