← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 04/11/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. projektów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Wymagania

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie spraw związanych z monitorowaniem realizacji projektu w zakresie postępu prac,

  • sporządzanie, analizowanie i weryfikowanie sprawozdań oraz informacji dotyczących realizacji projektu,

  • opiniowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,

  • opracowywanie projektów uchwał i wniosków dotyczących projektu,

  • sporządzanie harmonogramów zakresów rzeczowych w celu opracowania planu działalności inwestycyjnej Spółki,

  • udział w nadzorowaniu i uzgadnianiu kwalifikowalności wydatków ponoszonych w ramach projektu, w tym analiza faktur,

  • udział w opracowywaniu raportów końcowych z realizacji projektu.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalnościach budownictwo, transport kolejowy, sterowanie ruchem kolejowym, drogi i mosty lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe 4 lata, w tym minimum 2 lata na stanowiskach związanych z realizacją inwestycji,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole, myślenie analityczne.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A