← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 28/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. współpracy regionalnej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • udział w opiniowaniu inicjatyw w zakresie odnoszącym się do rozwoju regionalnego transportu kolejowego,

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi gmin, powiatów, urzędów marszałkowskich i wojewódzkich w zakresie planowania inwestycji z programów dotyczących finansowania regionalnej infrastruktury transportowej,

  • uczestniczenie w procesie uzgadniania i opiniowania wniosków inwestycyjnych,

  • formułowanie opinii i stanowisk Spółki do inicjatyw inwestycyjnych zgłaszanych przez podmioty zewnętrzne,

  • przygotowywanie listów intencyjnych i porozumień z samorządami w zakresie współpracy z PLK SA.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku: transport, prawo i administracja, gospodarka przestrzenna lub pokrewnych,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze planowania inwestycji.

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A