← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 27/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. umów i przetargów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • rozwój strategii zakupowej w zakresie branży automatyki,

  • nadzór nad realizacją i rozliczeniem umów centralnych na dostawy materiałów i części zamiennych oraz kluczowych usług utrzymania urządzeń srk,

  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki oraz kontrahentami (producentami) w zakresie realizacji umów,

  • przygotowanie dokumentów i zgód korporacyjnych dla przeprowadzenia postępowania,

  • wsparcie komórek ds. zakupów przy przeprowadzaniu postępowań na asortyment strategiczny poprzez udział merytoryczny w pracach Komisji przetargowej,

  • przygotowanie sprawozdawczości z realizacji zawartych umów,

  • ocena dostawców w celu ciągłego doskonalenia zasad współpracy.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • praktyczna wiedza zawodowa w zakresie zamówień publicznych i negocjacji handlowych oraz automatyki kolejowej,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • udział w pracach Komisji Przetargowej o udzielenie zamówień publicznych na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (doświadczenie po stronie Zamawiającego),

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w specjalności automatyka, telekomunikacja lub ruch kolejowy.

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A