← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 21/03/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kierowanie i nadzorowanie realizacji kontraktu w ramach projektu inwestycyjnego Prace na alternatywnym ciągu transportowym Bydgoszcz - Trójmiasto - etap II,

  • opracowanie dokumentacji projektowej dla realizacji robót na odcinku Maksymilianowo - Kościerzyna linii kolejowej nr 201 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu Prace na alternatywnym ciągu transportowym Bydgoszcz - Trójmiasto.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • kierowanie kontraktem na etapie przygotowania, realizacji i rozliczenia,

  • udział w opracowaniu kompleksowej dokumentacji przetargowej, koniecznej do udzielenia zamówienia na roboty budowlane,

  • udział w pozyskaniu decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji kontraktu,

  • sporządzanie harmonogramów rzeczowo - finansowych kontraktu,

  • weryfikowanie zakresu rzeczowo - finansowego kontraktu w celu zapewnienia prawidłowej realizacji kontraktu,

  • udział w odbiorach prac na poszczególnych etapach realizacji kontraktu,

  • uzgadnianie dokumentów (w tym faktur) dotyczących płatności dla Wykonawcy i Inżyniera w celu ich weryfikacji i ustalenia kwalifikowalności kosztów,

  • planowanie zamknięć torowych w aspekcie zakładanych harmonogramów robót dla opracowywanego rozkładu jazdy uwzględniającego planowane roboty,

  • opiniowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej w celu przyjęcia jej do realizacji,

  • reprezentowanie Spółki wobec podmiotów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z otrzymanym pełnomocnictwem.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w specjalnościach: budownictwo, transport kolejowy, elektroenergetyka, energetyka, inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • 5 lat doświadczenia, w tym minimum 3 lata w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych oraz 1 rok na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,

  • znajomość Prawa budowlanego, warunków kontraktowych FIDIC oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • znajomość pakietu MS Office i programu MS Project na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • efektywność,

  • proaktywność.

Oferujemy

Co zyskasz?

  • Umowę o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją

  • Opiekę medyczną

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Program sportowo -rekreacyjny

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A