← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 27/10/2015

O firmie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Stanowisko: Specjalista ds. monitorowania kluczowych projektów przygotowawczych
Nr ref.: WZ/IBP/72/10/15
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Specjalista* ds. monitorowania kluczowych projektów przygotowawczych
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
analiza zakresu, harmonogramów, rejestrów ryzyka w projektach przygotowawczych realizowanych przez Spółkę,
analiza wniosków o zmianę we wszystkich projektach, w tym w szczególności projektach przygotowawczych,
monitoring przebiegu projektu w aspekcie identyfikowania i oceny ryzyka oraz jego analiza na poziomie portfela projektów przygotowawczych,
wsparcie zespołów projektowych w opracowaniu i wdrożeniu planów reagowania na ryzyko projektowe,
wsparcie zespołów projektowych, Dyrektorów Projektów i Regionów w przygotowaniu ramowych harmonogramów projektów realizacyjnych w oparciu o wiedzę dotyczącą projektów przygotowawczych,
udział w pracach wskazanych komisji, zespołów zadaniowych, grup roboczych (m.in. zespoły projektowe w ramach samego PMO oraz cross-obszarowe, posiedzenia Komitetów Sterujących).

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:
wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne (budownictwo, transport) lub ekonomiczne,
doświadczenie zawodowe 2 lata, w tym 1 rok na stanowiskach związanych z nadzorem nad realizacją zadań inwestycyjnych lub przygotowaniem inwestycji,
mile widziana znajomość procesu inwestycyjnego w sektorze publicznym,
znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym MS Project) na poziomie średnio zaawansowanym,
umiejętność przekazywania informacji oraz pracy w zespole, zaangażowanie oraz komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:
pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Forma kontaktu

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl