← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 05/05/2015

O firmie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, zgodnie z Ustawą, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant (wyceny inwestycyjne)
Nr ref.: (WZ/IR/76-2/04/15)
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kosztorysant (wyceny inwestycyjne)

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

weryfikowanie wycen wykonawców w zakresie robót dodatkowych, zamiennych, uzupełniających,
szacowanie wartości zamówienia w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego,
udział we wdrażaniu w firmie rozwiązań systemowych dotyczących procesu wycen, w tym profesjonalnych narządzi informatycznych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),
doświadczenie z zakresu kosztorysowania infrastruktury liniowej (drogowej, mostowej lub kolejowej),
znajomość przepisów i standardów w zakresie projektowania i zawierania kontraktów budowlanych,
umiejętność analitycznego myślenia rozwiązywania problemów, asertywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność.

Oferujemy

Oferujemy:

uczestnictwo w ciekawych projektach dotyczących wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w obszarze wycen,
pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Forma kontaktu

Aplikuj poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2c94fe218d17407d9975014ae6e54ade

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl