← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 28/10/2015

O firmie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. energetyki
Nr ref.: WZ/IR/103/10/15
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie przydzielonych zadań inwestycyjnych w celu ich zrealizowania zgodnie z wymogami Spółki.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z ustawą – Prawo budowlane w celu realizacji zleconych podmiotom zewnętrznym zadań inwestycyjnych zgodnie z wymaganiami Spółki,
analizowanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, harmonogramów robót oraz problemów związanych z realizowanymi robotami,
bieżące nadzorowanie postępu robót w celu ich rozliczania i oceny zgodności z przyjętymi harmonogramami,
udział w komisjach związanych z realizacją zadania inwestycyjnego (np. przekazaniu terenu budowy, opracowaniu regulaminów, odbiorach robót, przeglądach gwarancyjnych
i pogwarancyjnych),
monitorowanie i nadzorowanie robót pod względem przestrzegania obowiązujących przepisów
w celu zapewnienia bezpieczeństwa ruchu kolejowego i ochrony środowiska,
udział w sporządzaniu dokumentów potwierdzających zakres i jakość wykonanych robót w tym: obmiarów, rachunków ilościowych, przejściowych świadectw płatności, protokołów odbiorów robót,
udział w procesie tworzenia dokumentacji dla rozliczania środków trwałych w budowie.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie minimum średnie techniczne,
minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z budową, utrzymaniem lub diagnostyką infrastruktury,
uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
znajomość Prawa budowlanego,
znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
znajomość MS Project na poziomie podstawowym,
umiejętność podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów, współpracy, negocjowania, radzenia sobie ze stresem,
sumienność i zaangażowanie w zakresie wykonywanych obowiązków.
Mile widziane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe techniczne,
znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
znajomość AutoCAD.

Oferujemy

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Forma kontaktu

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl