← Wstecz | Drukuj

PHIN Inwestycje Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 24/10/2014

Stanowisko: Kierownik Działu Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem składającym się z inżynierów, audytorów energetycznych i projektantów;

  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi (Inwestor zastępczy, Inżynier Kontraktu, Nadzór inwestorski);

  • ścisła współpraca i wsparcie merytoryczne pozostałych działów spółki;

  • współpraca z dyrekcją i zarządem spółki w zakresie realizacji celów biznesowych;

  • realizacja zakładanego budżetu;

  • efektywna współpraca z klientem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (wskazane budownictwo lub inżynieria środowiska);

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi;

  • znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych;

  • orientacji na efektywną współpracę z klientem zewnętrznym;

  • wysokich kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych;

  • duża samodzielności w wykonywaniu zadań;

  • umiejętności analityczne i organizacyjne;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze;

  • możliwość stałego ponoszenia posiadanej wiedzy poprzez liczne szkolenia;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

PHIN Inwestycje Sp. z o. o.