← Wstecz | Drukuj

PGNiG Technologie S.A. / Oferta z dnia: 01/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju.

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy

  • Zarządzanie zespołem pracowniczym

  • Koordynacja prac podwykonawców

  • Bieżące raportowanie przebiegu prac na budowie

  • Zarządzanie sprzętem własnym i wynajętym na potrzeby realizowanych kontraktów

  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową

  • Współpraca z inwestorami i konsorcjantami

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe polegające na należytym i osobistym udziale w realizacji projektów w charakterze Kierownika Budowy lub Kierownika Robót

  • Mile widziane uprawnienia w dozorze ruchu zakładu górniczego w specjalności górniczej

  • Dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Inicjatywa i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dokładność i terminowość w realizacji działań

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych

Dane firmowe

PGNiG Technologie S.A.