← Wstecz | Drukuj

PGB Human Resources / Oferta z dnia: 20/04/2018

O firmie

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w robotach ziemnych oraz torowych poszukuje osoby na stanowisko: Majster budowy w branży torowej. Firma jest podwykonawcą, który realizuje projekty dla znanych na rynku światowym wykonawców.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy w branży kolejowej
Nr ref.: IB_0420_KRK
Miejsce pracy: Okolice Piotrkowa Trybunalskiego/Okolice Krakowa / łódzkie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

- Prowadzenie dokumentacji budowy
- Koordynacja działań zespołu na budowie
- Wsparcie Kierownika budowy w zakresie realizowanych prac
- Kontrola materiałów
- Współpraca z podwykonawcami
- Rozliczanie podwykonawców
- Dbanie o zgodność wykonanych prac

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych

Forma kontaktu

Aplikację proszę kierować na adres: a.loj@pgbhr.com
W razie pytań zapraszam do kontaktu: 539 971 158

Dane firmowe

PGB Human Resources
Reglowa 3
60-113 Poznań
Email: j.droszczak@pgbhr.com