← Wstecz | Drukuj

Personel International S.A. / Oferta z dnia: 12/03/2013

Stanowisko: Pracownik produkcji elementów budowlanych - różne stanowiska
Miejsce pracy: ŻOry / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Personel International SA (nr cert 8252)

Dla Naszego Klienta - Lidera w branży kostki brukowej - poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcyjny elementów budowlanych- różne stanowiska:

- elektryk

- spawacz

- operator wózka widłowego

- automatyk

- operator ładowarki

- mechanik

- magazynier

Zadania:

  • Prace produkcyjne związane z produkcją kostki brukowej

  • Realizacja różnorodnych zamówień dla osób prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. podstawowe

  • Mile widziane specjaliści różnych branż (elektrycy, spawacze, automatycy)

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • Mile widziane uprawnienia operatora ładowarki, operatora wózka widłowego

  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Możliwośc zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie życiorysu wraz z klauzulą na przetwarzanie danych osobowych wg wzoru poniżej:

Uprzejmie informujemy, że udzielimy odpowiedzi tylko wybranym Kandydatom, którzy odpowiedzą na ogłoszenie.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

"Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Dane firmowe

Personel International S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-elementow-budowlanych-rozne-stanowiska/zory/8478312