Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PARETTi Rekrutacja / Oferta z dnia: 10/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska

Wymagania

Obowiązki:

  • Bardzo dobra umiejętność wiązania cęgami

  • Staranność i sumienność w wykonywaniu swojej pracy

  • Samodzielność

  • Wykonywanie prac związanych ogólnie ze zbrojeniami

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • Gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę od godziny 7 do 16

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Narzędzia pracy

  • Pracę OD ZARAZ

Dane firmowe

PARETTi Rekrutacja