← Wstecz | Drukuj

P.P.H.U. Micromedia / Oferta z dnia: 14/05/2013

Stanowisko: Praca dodatkowa/sezonowa przy pomiarach nieruchomości
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudnimy do pracy sezonowej (najlepiej studentów budownictwa lub kierunków pokrewnych) przy pomiarach nieruchomości (pomiary lokali mieszkalnych).

Oferujemy pracę na umowę o dzieło/zlecenie, niezbędne szkolenie oraz sprzęt. Wynagrodzenie adekwatne do wyników (możliwość pracy na akord). Nienormowany czas pracy.

Wymagania

Znajomość zasad budownictwa, rysunku technicznego oraz programu AutoCAD.

Dane firmowe

P.P.H.U. Micromedia

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/praca-dodatkowa-sezonowa-przy-pomiarach-nieruchomosci/bydgoszcz/8723532