← Wstecz | Drukuj

P.P.H. Fluvius / Oferta z dnia: 27/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy/Sprzedawca
Miejsce pracy: Polska PołNocno-Wschodnia / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Witam, firma z okolic Krakowa poszukuje przedstawiciela handlowego na północną Polskę. Do obowiązków pracownika będzie należało: bezpośredni kontakt z klientem (sklepy, hurtownie oraz markety budowlane, hydrauliczno-sanitarne), kontakt z obecnymi odbiorcami z tego terenu, poszukiwanie nowych odbiorców, sprzedaż bezpośrednia, cykliczne utrzymywanie kontaktów z klientem.

Oferujemy umowę o pracę/ umowę zlecenia - wg ustaleń z pracownikiem.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w sprzedaży z branży budowlanej, instalacyjno-sanitarnej proponując wynagrodzenie stale i prowizyjne. Dodatkowym atutem będzie możliwość wykorzystania własnego samochodu w pierwszych kilku miesiącach pracy. Praca od zaraz.

Proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy
Pozdrawiam

Dane firmowe

P.P.H. Fluvius

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-sprzedawca/polska-polnocno-wschodnia/9090672