← Wstecz | Drukuj

P2Recruitment / Oferta z dnia: 04/08/2016

O firmie

Jesteśmy agencją rekrutacyjną o numerze certyfikatu 5248.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych z jęz. czeskim
Miejsce pracy: zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Lokalizacja : Czechy/Słowacja/Polska
• przygotowanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych
• zarządzanie zespołem pracowników
• zapewnienie zgodności przebiegu robót z obowiązującymi przepisami, harmonogramem prac oraz projektem technicznym

Wymagania

• wykształcenie wyższe budowlane
• bardzo dobra znajomość jęz. czeskiego
• min. 3 letnie doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych/geotechnicznych
• umiejętność pracy w zespole
• mobilność - gotowość do podróży służbowych na terenie Czech, Słowacji i Polski

Oferujemy

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę przy dużych, ciekawych i prestiżowych projektach
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• niezbędne narzędzia pracy

Forma kontaktu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: aleksandra.rosinska@p2recruitment.com, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy także o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dane firmowe

P2Recruitment
ul. Ratajczaka 36/3B
61-816 Poznan
Email: info@polishpersonnel.com