← Wstecz | Drukuj

P2Recruitment / Oferta z dnia: 18/10/2017

O firmie

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku, będącego wiodącym dostawcą dekowań, szalunków i rusztowań dla światowego sektora przemysłu energetycznego i infrastruktury.

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

• Pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie podległego regionu
• Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych
• Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami
• Promocja firmy i produktów
• Kontrola należności Klientów
• Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy
• Nadzór nad jakością obsługi Klienta

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli wyróżnia Cię:

• 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży budowlanej
• Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
• Biegła znajomość pakietu MS Office i podstawowa programu AutoCAD
• Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Jeśli od pracodawcy oczekujesz:

• Atrakcyjnego wynagrodzenia oraz premii uzależnionej od wyników
• Szkoleń
• Prywatnej opieki medycznej
• Dofinansowania do pakietów sportowych
• Zapewnienia niezbędnych narzędzi pracy: samochód, laptop, telefon

Forma kontaktu

…to prześlij do mnie swoje CV na adres: rekrutacja@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Dane firmowe

P2Recruitment
ul. Ratajczaka 36/3B
61-816 Poznan
Email: info@polishpersonnel.com