← Wstecz | Drukuj

OTTO Polska / Oferta z dnia: 12/03/2014

O firmie

"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.”
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Nr ref.: MJ/PH/BYD/01/2014
Miejsce pracy: Bydgoszcz / dolnośląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta, lidera rynku techniki montażu, oferującego produkty m.in. dla budownictwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń i okolice
woj. kujawsko- pomorskie

Wymagania

Wymagania:

- znajomość rynku z branży technicznej/ budownictwo (chemia techniczna, elementy złączne, elektronarzędzia, materiały ścierne, narzędzia ręczne, produkty do obróbki skrawaniem)- warunek konieczny
- doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów B2B
- doświadczenie w pracy na projektach inwestycyjnych (teren budowy)
- wykształcenie min. średnie techniczne
- dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
- czynne prawo jazdy kat. B
- odpowiedzialność zaangażowanie w powierzone obowiązki
- dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- narzędzia umożliwiające efektywną pracę
- atrakcyjny pakiet socjalny

Forma kontaktu

Dane firmowe

OTTO Polska
Szwedzka 5
55-040 Bielany Wrocławskie
Email: mjurkiewicz@ottopraca.pl