← Wstecz | Drukuj

Orienta Polska / Oferta z dnia: 27/07/2016

O firmie

Jesteśmy jedną z najskuteczniejszych włoskich firm specjalizujących się w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Oferujemy wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniu i selekcji pracowników w różnych sektorach.

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy - Islandia
Miejsce pracy: ReykjavíK / zagranica / Islandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Praca na stanowisku cieśli szalunkowego.

Wymagania

- Doświadczenie w montażu zbrojeń i szalunków
- Doświadczenie w betonowaniu zgodnie z rysunkiem technicznym- dobra znajomość rysunku technicznego
- Precyzja w pomiarach i cięciach
- Praktyczna umiejętność pracy z szalunkami systemowymi - wiedza na temat różnych metod wykorzystywanych do montażu głównych rodzajów szalunków
- Mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
- Gotowość do pracy na wysokości
- Doświadczenie w samodzielnym montażu stolarki okiennej i drzwiowej
- Język angielski na poziomie min. A2
- Bardzo dobra forma fizyczna

Oferujemy

- Pracę do 30/11/2016 z możliwością przedłużenia
- Pracę na terenie pięknego islandzkiego miasta
- Wynagrodzenie w koronach islandzkich
- Pomoc w wynajęciu mieszkania
- Pracę od poniedziałku do piątku (możliwość wyrobienia nadgodzin i pracy w sobotę)

Forma kontaktu

warszawa@orientapolska.pl

Dane firmowe

Orienta Polska
Łucka 18 lok. 7
00-845 Warszawa
Email: warszawa@orientapolska.pl