← Wstecz | Drukuj

Orbis S.A. / Oferta z dnia: 22/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds. Technicznych
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Kierownik ds. Technicznych będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji budynku hotelowego, osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów w tym zużycia energii i wody, planowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia perfekcyjnego funkcjonowania hotelu oraz prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w eksploatacji technicznej lub na stanowisku nadzoru eksploatacji technicznej,

  • posiadanie wymaganych świadectw kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji i dozoru dla wszystkich grup urządzeń i instalacji występujących w hotelu (gazowe, elektro-energetyczne, ciepłownicze),

  • znajomość przepisów prawnych w zakresie eksploatacji technicznej budynków,

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • znajomość pakietu Ms Offfice,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • doskonała organizacja czasu pracy,

  • dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu,

  • dokładność, zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę,

  • szereg benefitów socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach sieci ACCOR.

Dane firmowe

Orbis S.A.