OBI Centrala Systemowa sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/06/2013

O firmie

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów).

W Polsce OBI dysponuje 43 marketami i zatrudnia ponad 4 tysiące osób.

OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

W związku z ekspansją OBI na rynku polskim, poszukujemy do powstającego marketu w Chojnicach kandydatów na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Klienta
Nr ref.: DK/061
Miejsce pracy: Chojnice / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI

  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

Wymagania

  • Dobrej organizacji pracy i zmysłu handlowego

  • Znajomości asortymentu jednego z działów marketu OBI

  • Zorientowania na klienta i zamiłowania do pracy w handlu

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Odpowiedzialności i zaangażowania w pracę

  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikatywności

  • Podstawowej umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

  • szkolenia rozwojowe z asortymentu i technik sprzedaży

  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

  • pakiet socjalny min. opieka medyczna, zniżki

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą pracy OBI i spełniają powyższe wymagania, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego:

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatam

Proszę dopisać klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”.

Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

Forma kontaktu

strona www: ww.obi.pl

adres e-mail:

telefon:

Dane firmowe

OBI Centrala Systemowa sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://przedstawiciele.pl/oferty/1/52381/