← Wstecz | Drukuj

Niczuk Metall-PL Sp.j. / Oferta z dnia: 19/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Referent w Dziale Konstrukcyjnym
Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny lub budownictwo,

  • znajomość obsługi oprogramowania CAD (preferowany Solid Works lub podobne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego,

  • znajomość zasad opracowywania i tworzenia dokumentacji technologicznej,

  • znajomość zasad opracowywania i tworzenia kalkulacji kosztów wytworzenia,

  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • pomoc w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych,

  • ewidencja i tworzenie niezbędnej dokumentacji zlecanej przez przełożonego,

  • współtworzenie dokumentacji produkcyjnej pod zamówienia  klienta,

  • nadzór nad archiwum działu oraz prawidłowością dokumentacji technicznej bieżącej,

  • pomoc w modyfikacji istniejącej dokumentacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • motywujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, karty Benefit),

  • możliwość rozwoju - coroczny plan szkoleniowy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

Niczuk Metall-PL Sp.j.