← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 21/02/2019

Stanowisko: Projektant / Starszy Projektant instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • samodzielne projektowanie i koordynowanie instalacji elektrycznych,

  • zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami projektowymi,

  • prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów,

  • wykonywanie obliczeń i symulacji w zakresie projektowania,

  • pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów,

  • udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych,

  • bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/elektryczne,

  • uprawnienia budowlane do projektowania w branży elektrycznej bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość obowiązujących norm i przepisów z zakresu projektowania instalacji elektrycznych,

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i MS Office,

  • znajomość programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCAD (modelowanie 3D w programie REVIT będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szereg benefitów pozapłacowych.

Dane firmowe

NES Global Talent