← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 04/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Konstrukcji Budowlanych BIM
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wykonywanie Koncepcji, Projektów Budowlanych i Wykonawczych obiektów przemysłowych w tym obiektów wielkopowierzchniowych

  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych obiektów budowlanych

  • Uczestniczenie w naradach

  • Współpraca z innymi branżami na każdym etapie projektowania,

  • Nadzorowanie pracy asystentów,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Uczestniczenie w etapie przygotowywanie ofert.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń,

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo, preferowana specjalizacja: konstrukcje

  • Min. 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych

  • Dobra znajomość programów: MS Office, AutoCad oraz programów obliczeniowych

  • Mile widziana znajomość oprogramowania BIM – Revit, Tekla, Trimble itp.

  • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość Polskich Norm, Eurokodów i norm branżowych w stopniu umożliwiającym samodzielne rozwiązywanie skomplikowanych zagadnień projektowych

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość rozwoju umiejętności projektowych w środowisku BIM

  • Atrakcyjne, ponadrynkowe wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w firmie w strukturach jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa

  • Pakiet Multisport, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Dane firmowe

NES Global Talent