← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Konstrukcyjno-Budowlany
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności;

  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych;

  • Sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych;

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert,

  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców,

  • Współpraca z Działem Projektowym w firmie.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo lub pokrewnym

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z ofertowaniem konstrukcji budowlanych

  • Znajomości branży budowlanej w zakresie budowy obiektów hal przemysłowych oraz fabryk

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Praktyczną znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad, MS Project

  • Mile widziane doświadczenie na budowie

Oferujemy

Oferta:

  • możliwość rozwoju w firmie stanowiącej jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa

  • udział w budowaniu nowego zespołu od podstaw

  • możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi oraz technologii w pracy (m.in. BIM)

  • pakiet Multisport oraz pakiet zdrowotny

Dane firmowe

NES Global Talent