← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 10/07/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wsparcie kierownika budowy w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem;

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót,

  • kontrola jakości i terminowości robót;

  • weryfikacja dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług;

  • analiza porównawcza przyjętych ofert dostaw materiałów i usług;

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;

  • zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek: konstrukcje budowlane / technologia i organizacja budownictwa / budownictwo ogólne;

  • umiejętność pracy zespołowej;

  • dobra organizacja pracy;

  • sumienność w wykonywaniu zadań;

  • dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w Warszawie, bez delegacji;

  • umowę o pracę;

  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;

  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe.

Dane firmowe

NES Global Talent