← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 12/02/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych,

  • kontrola kosztów oraz dokumentacji oraz harmonogramu prac,

  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy, egzekwowanie od pracowników przestrzegania zasad BHP,

  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,

  • zamawianie oraz kontrola dostaw materiałów na budowę,

  • koordynowanie prac brygad oraz firm podwykonawczych,

  • prowadzenie dokumentacji,

  • rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.

Wymagania

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu budowy,

  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej,

  • gotowość do pracy w delegacji (cała Polska),

  • gotowość do podróży służbowych do centrali firmy w Krakowie (1-2 razy w miesiącu).

Oferujemy

To oferujemy

  • elastyczna forma współpracy - w zależności od preferencji kandydata - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie bazowe powiększone o premie za zrealizowane projekty,

  • dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty multisport,

  • duża samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • różnorodne projekty i codzienna praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,

  • samochód służbowy do użytku prywatnego.

Dane firmowe

NES Global Talent