Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 14/01/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w przygotowaniu kontraktu,

  • Praca po stronie dużego GW

  • Zarządzanie kontraktem,

  • Planowanie robót (harmonogramowanie),

  • Monitorowanie postępów prac budowlano-montażowych,

  • Prowadzenie dokumentacji projektu,

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Kontakt z podwykonawcami oraz negocjowanie umów,

  • Rozliczanie kosztów projektu.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Doświadczenie w kierowaniu budową,

  • Dobrej znajomości jęz. Angielskiego – mile widziane,

  • Umiejętności organizacji pracy własnej i pracowników,

  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Kompleksowy pakiet socjalny.

Dane firmowe

NES Global Talent