← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 18/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy - Stacje Elektroenergetyczne
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej/projektowej oraz dbanie o jej zgodność z realizowanymi robotami

  • Przygotowanie zestawień rozliczeń i analiz, nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy,

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych na budowie prac

  • Tworzeniu harmonogramu i raportowanie postępu prac

  • Koordynacja prac podwykonawców

  • Przygotowanie i kontrola zamówień materiałów na kontrakcie

  • Nadzór nad rejestracją i efektywnym wykorzystaniem zasobów na budowie

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w specjalności elektrotechnika, energetyka, elektromechanika

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy (min. 12 miesięcy) lub Kierownika Robót Elektrycznych (min. 24 miesiące)

  • 12-miesięczne doświadczenie przy budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej o napięciu 110kV, 220 kV lub wyższym

  • Znajomość programu MS Project

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności negocjacyjne

Oferujemy

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy realizacji inwestycji o ponadlokalnym zaznaczeniu, stanowiącej ważny element rozwoju sieci przesyłowej w centralnej Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Dodatek mieszkaniowy lub mieszkanie służbowe

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie i życie, karta MultiSport)

  • Zajęcia z j. angielskiego oraz j. portugalskiego

Dane firmowe

NES Global Talent