← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 29/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: SłUpsk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem robót budowlanych

  • Koordynacja zadań wykonywanych przez podwykonawców

  • Odpowiedzialność za harmonogram robót oraz terminowe ich wykonanie

  • Przygotowywanie dokumentów (umowy, harmonogramy, przedmiary, obmiary, protokoły)

  • Sporządzanie kart katalogowych i dokumentacji powykonawczej

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • Gotowość do pracy w delegacji lub relokacji

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Auto służbowe

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwość pracy po stronie generalnego wykonawcy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość zatrudnienia na umowie o pracę lub B2B

Dane firmowe

NES Global Talent