← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 16/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • kierowanie robotami budowlanymi , samodzielna organizacja oraz koordynacja prowadzonych prac

  • nadzorowanie i koordynacja prac Wykonawców

  • przygotowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych robót, raportowanie postępu prac

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac zgodnie z projektem i standardem

  • udział w sprawdzaniu i weryfikacji projektów budowlanych oraz ich optymalizacji

  • prowadzenie odbiorów robót i rozliczeń z Wykonawcami

  • prowadzenie działań zapewniających przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń - warunek konieczny

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do dojazdów do miejsca inwestycji

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • samodzielność i terminowość

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz awansu w prężnie działającej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla dużych Inwestorów

Wynagrodzenie:

  • UoP 17000 – 19000 PLN brutto

  • B2B 20000 – 22000 PLN netto

Dane firmowe

NES Global Talent