← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 17/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. kosztorysowania / Koluszki
Miejsce pracy: Koluszki / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Inżynier ds. kosztorysowania
Lokalizacja: Koluszki

Zakres obowiązków
  • Opracowywanie wycen robót,
  • Analizowanie i zgłaszanie możliwych rozwiązań zastępczych,
  • Bieżący kontakt z podwykonawcami i dostawcami materiałów (wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert na podstawie kompetencji i wiarygodności),
  • Negocjowanie cen materiałów i usług,
  • Stała współpraca z innymi działami w firmie w celu efektywnego przygotowywania wycen,
  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, elektrotechnika, budownictwo)
  • Mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu lub praktyka na budowie
  • Doskonała organizacja pracy własnej, sumienność, umiejętność planowania, terminowość, skrupulatność, zaangażowanie,
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową,
  • Dobra znajomość programów: AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane uprawnienia SEP „E” i „D”,

Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system zdefiniowanych planów premiowych, rozliczanych zgodnie z polityką Spółki,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość realnego wpływu na dalsze kierunki rozwoju spółki,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia zewnętrzne.

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.

Dane firmowe

NES Global Talent