← Wstecz | Drukuj

NDI / Oferta z dnia: 21/04/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

miejsce pracy: Gdańsk
nr ref.: PR/IBIE/0315

Zakres zadań

  • Sprawowanie nadzoru nad Podwykonawcami, Dostawcami i ich rozliczanie

  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, zamówień oraz umów z Podwykonawcami i Dostawcami

  • Analiza ofert, sporządzanie protokołów wyboru najlepszej oferty

  • Pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót

  • Współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót

  • Nadzór nad gospodarką materiałową

Wymagania

Profil Kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych

  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych

  • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office w szczególności programu Excel

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność

Oferujemy

Oferta

  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Dane firmowe

NDI