← Wstecz | Drukuj

MURAPOL S.A. / Oferta z dnia: 14/07/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik kontraktu
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym,

  • przygotowanie budżetu i harmonogramu inwestycji,

  • koordynowanie i kontrolowanie realizacji projektu/projektów inwestycyjnych,

  • przeprowadzenie procesu ofertowego wśród podwykonawców w podległych inwestycjach,

  • kontraktowanie podwykonawców zgodnie z projektem i budżetem i harmonogramem inwestycji,

  • kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramu robót i budżetu inwestycyjnego,

  • prowadzenie wykazu dokumentacji dotyczącej inwestycji, nadzór nad jej kompletnością oraz dokonywanie bieżących aktualizacji wykazu.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne ze wskazaniem na profil budowlany,

  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych,

  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.

Dane firmowe

MURAPOL S.A.