← Wstecz | Drukuj

MURAPOL S.A. / Oferta z dnia: 05/09/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,

  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,

  • wsparcie Kierownika Budowy,

  • bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa mieszkaniowego, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.

Dane firmowe

MURAPOL S.A.