← Wstecz | Drukuj

Muehlhan Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Produkcji Konstrukcji Okrętowych
Miejsce pracy: Bremen / / Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce Pracy : Stocznia w Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • kierowanie realizacją projektów konstrukcji okrętowych (budowa i montaż sekcji),

  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu produkcyjnego około 70-120 osób,

  • nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac,

  • zarządzanie budżetem (kontrola i analiza kosztów),

  • udział w odbiorach w budowie,

  • analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,

  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej,

  • poszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców,

  • organizowanie spotkań koordynacyjnych z wszystkimi uczestnikami projektu.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – poziom średniozaawansowany,

  • doświadczenie minimum 5 lat na stanowisku kierownika produkcji w przemyśle stoczniowym (kadłuby statków),

  • nastawienie na realizację celów,

  • wykształcenie techniczne,

  • znajomość rysunku technicznego i procesów spawalniczych,

  • umiejętność kierowania zespołem ludzi, odpowiedzialność

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office,

  • umiejętność obsługi AutoCad

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny poziom wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

Muehlhan Polska Sp. z o.o.