← Wstecz | Drukuj

MS Biuro Projektowe / Oferta z dnia: 28/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Asystent Projektanta Branży Drogowej (absolwenci i studenci)

Poznań, wielkopolskie

Firma MS BIURO PROJEKTOWE Michał Sroka realizuje projekty budowlane i wykonawcze branży drogowej, wod-kan, elektrycznej wraz z projektami organizacji ruchu. Realizujemy z powodzeniem wielobranżowe projekty na terenie całego kraju.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych osób, które dołączą do naszego zespołu projektowego w oddziale Poznań, w dogodnej lokalizacji na Starym Rynku. Oferujemy ciekawą pracę, umożliwiającą poznanie całego procesu projektowego z doświadczonymi projektantami w zgranym zespole.

Obowiązki:

- opracowanie koncepcji projektowych, projektów budowlanych i wykonawczych,

- opracowywanie projektów tymczasowej i docelowej organizacji ruchu,

- wykonywanie przedmiarów robót,

- składanie dokumentacji projektowej,

- wizje lokalne w terenie, spotkania branżowe.

Wymagania i oczekiwania:

- absolwenci studiów inżynierskich, magisterskich BUDOWNICTWO - specjalność drogowa - preferowana - UMOWA O PRACĘ - ETAT,

- jedno stanowisko w niepełnym wymiarze godzin - UMOWA ZLECENIE (do uzgodnienia) dla STUDENTÓW BUDOWNICTWA

- doświadczenie w obsłudze programów AutoCad, Bentley MicroStation mile widziane

- umiejętność czytania map geodezyjnych

- znajomość przepisów budowlanych dot. projektowania dróg

- zdolność analitycznego myślenia

- rzetelność i dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu projektów i dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

- stabilną pracę w bardzo szybko rozwijającej się i stabilnej firmie

- konkurencyjne wynagrodzenie

- pracę w młodym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów

- niezbędne narzędzia pracy

- udział w różnorodnych projektach branży drogowej jak i w branży elektrycznej, wod.-kan. ,

- możliwość uzyskania praktyki zawodowej i zdobycia branżowych uprawnień

zawodowych

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wybrane osoby spełniające nasze oczekiwania zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Dane firmowe

MS Biuro Projektowe

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/asystent-projektanta/poznan/10608062