← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 27/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC,

  • współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń,

  • udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.

Wymagania

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (np. ekonomiczne, administracyjne, prawnicze, inżynierskie),

  • doświadczenie we współpracy z jednostkami sektora finansów publicznych,

  • znajomość specyfiki umów o roboty budowlane,

  • umiejętność pracy w zespole i pod wpływem stresu,

  • dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość, sumienność w wykonywaniu obowiązków).

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w realizacji umów o roboty budowlane (zarówno w formule buduj, jak i zaprojektuj i wybuduj) w tym opartych o FIDIC,

  • praktyczna znajomość warunków kontraktowych FIDIC,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,

  • bezpłatny parking dla pracowników,

  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),

  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.