← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 18/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant branży drogowej
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • sporządzanie kompleksowych wycen robót drogowych w oparciu o dokumentację projektową,

  • weryfikacja dokumentacji zamówienia pod względem technicznym,

  • samodzielne wykonanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej,

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców wraz z weryfikacją ich zgodności z dokumentami zamówienia,

  • współpraca z innymi działami,

  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na budowie (atutem będą uprawnienia budowlane),

  • znajomość zasad kosztorysowania i doświadczenie w przygotowaniu wycen robót drogowych,

  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej oraz znajomość technologii wykonywania robót,

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz Norma,

  • dobra znajomość rynku budownictwa drogowego w Polsce,

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z podwykonawcami na etapie przygotowania wycen i realizacji robót budowlanych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość).

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,

  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),

  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.