← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 09/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik / Koordynator Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami sanitarnymi na kontrakcie,

  • kontrola i nadzór nad przebiegiem realizowanej instalacji zgodnej z dokumentacją,

  • analiza dokumentacji projektowej w szczególności w zakresie koordynowanej branży w celu eliminacji kolizji,

  • współudział w wyborze podwykonawców i dostawców z branży sanitarnej nadzór i koordynacja robót podwykonawców z branży sanitarnej,,

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,

  • możliwość pracy w delegacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń

  • minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji robót w przedmiotowej branży

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako kierownik robót/inspektor nadzoru przez 1 rok na jednej inwestycji przy budowie basenu lub aquparku o sumarycznej powierzchni lustra wody co najmniej 400m2 i wartości robót budowlanych netto co najmniej 25 000 000 zł.

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność ,samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.